Test Automation Engineer (Embedded)

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, która skupia ponad 28 000 wybitnych specjalistów IT i inżynierów na całym świecie.

Obecnie do działu R&D poszukujemy osoby, która dołączy do pracy nad projektami opartymi o platformę IoT (systemy Home Automation, Big Data, Machine Learning oraz aplikacje mobilne) i mikroserwisy: Microsoft Azure, Amazon WebServices, Google Cloud.

Wymagania

Obowiązki

  • Dbanie o wysoką jakość tworzonego oprogramowania
  • Testowanie automatyczne nowych systemów
  • Praca w metodologii Agile/Scrum

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym co najmniej roczne doświadczenie w testowaniu systemów wbudowanych)
  • Znajomość podstaw programowania w języku Python i doświadczenie w pracy z Robot Framework
  • Znajomość narzędzia GIT
  • Doświadczenie w pracy na systemach z rodziny Linux
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami typu: programatory, debuggery
  • Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • Wiedza z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania np. Jira, TestFLO, PyTest
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem testowym (np. TeamCity, Jenkins)
  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i możliwości rozwoju
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w pracy, imprezy integracyjne
  • Elastyczne formy współpracy
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Wsparcie relokacyjne w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości