Terapeuta terapii uzależnień

NZOZ Homo-Liber

77-100 Bytów, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca certyfikowanego specjalisty psychoterapii uzależnień Prowadzenie terapii grupowej oraz w kontakcie indywidualnym. Dwie zmiany.
umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna (kontrakt).

Wymagania

wykształcenie wyższe, certyfikat specjalisty terapii uzależnień lub osoby będącej w procesie certyfikacji.

Prezentacja firmy

Ośrodek powstał 2002 r. Prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Uz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 400PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie kwartalne, dodatek stażowy, dodatek za certyfikat, nagrody jubileuszowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia