Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Hilton Świnoujście Resort & SPA!

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Terapeuta SPA

Opis stanowiska:

· Wykonywanie masaży i zabiegów na ciało, zachowując przy tym komfort gości,

· Zapewnienie zindywidualizowanej obsługi gości poprzez poznanie ich potrzeb i oczekiwań,

· Utrzymywanie czystego i zadbanego środowiska pracy,

· Postępowanie zgodnie z politykami i procedurami hotelowego SPA,

· Przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe poparte certyfikatami lub dyplomem
  • Doświadczenie w pracy jako terapeuta spa lub masażysta
  • Znajomość różnych technik masaży
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy i święta
  • Dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • Możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • Pakiet zniżek na pobyty w hotelach sieci zdrojowa, Radisson i Hilton na całym świecie

Prezentacja firmy

Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Sport / Rekreacja