terapeuta integracji sensorycznej (SI) - terapie wwrd

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ALTER w Sosnowcu

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ALTER w Sosnowcu oraz w Chorzowie poszukuje terapeutów WWRD - szukamy terapeuty Integracji Sensorycznej z terenu Sosnowca i okolic.

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę) lub umowę współpracy/kontrakt.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres mailowy Poradni.

Dane kontaktowe Sosnowiec: tel. 533 584 952

Dane kontaktowe Chorzów: tel. 533 309 667

W zgłoszeniu prosimy podać którą placówką są Państwo zainteresowani.

Zapraszamy do Naszego zespołu!

Wymagania

Wymagane kwalifikacje do prowadzenia zajęć m.in.:

- ukończone studia kierunkowe,

- przygotowanie pedagogiczne

- oraz doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne dzieci.

Interesuje nas:

prowadzenie terapii SI w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka,

prowadzenie prywatnej konsultacji i terapii SI,

diagnostyka z opinią.

Najchętniej przyjmiemy osobę, która prowadzi również dzieci do 3 roku życia.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem niepublicznych placówek, działających w Białyms... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia