Opis stanowiska pracy

Firma SEMTOP, specjalista w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm i klientów indywidualnych do swojego projektu poszukuje na terenie Katowic osób na stanowisko:

Telemarketer - Klient Biznesowy

Oferujemy:

- WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE + atrakcyjna prowizja

- pakiet szkoleń

- narzędzia do pracy

- udział w ciekawym projekcie

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- pracę od ponidziałku do piatku w godz. 8.00 - 16.00

- doświadczoną kadrę

Opis stanowiska:

Do obowiązków należeć będzie pozyskiwanie nowych klientów z sektora małych i średnich firm oraz rzetelne informowanie o produktach firmy.

Wymagania

*** MINIMUM PÓŁROCZNE DOŚWIADCZENIE W CALL CENTER***

- dyspozycyjności
- umiejętności organizacji własnej pracy
- swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych
- umiejętności posługiwania się językiem
- komunikatywność
- zaangażowania
- rzetelności w wykonywaniu obowiązków
- umiejętnosci obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Firma SEMTOP to nowoczesne rozwiązania w zakresie reklamy interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta