Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/07/2018.

Telefonverkäufer/-in und/oder Researcher Verkäufer/-in / Specjalista ds. Handlowych z biegłą znajomo

Łódź, łódzkie

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ISL Sp. z o.o. ist ein polnisches Unternehmen mit Sitz in Krakau, das die automatischen Lagersysteme herstellt und verkauft

Angesichts der dynamischen Entwicklung suchen wir nach elefonverkäufer/-in und/oder Researcher Verkäufer/-in /

Specjalista ds. Handlowych z biegłą znajomością niemieckiego (native)

Praca zdalna lub w biurze w Krakowie / Möglichkeit der Arbeit vom Homeoffice

Ihr Aufgabengebiet:

  • Geschäftskontakte herstellen
  • Teilnahme am Verkauf von Innovationslösungen

Ihr Profil:

  • Deutsch (Muttersprachler/-in)
  • Englisch (kommunikativ)
  • Polnisch (optional)
  • hohe Kommunikationsfähigkeiten
  • Führerschein (Klasse „B“)

Unser Angebot:

  • Attraktives Gehalts- und Bonussystem
  • Möglichkeit der Arbeit vom Homeoffice
  • Entwicklungsmöglichkeiten
  • Arbeit im internationalen Umfeld

Sie gehen gerne auf Menschen zu, können überzeugen und begeistern?

Dann freuen wir uns auf die Zusendung Ihrer aussagekräftigen Bewerbung in englischer Sprache.

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. zo.o. jest integratorem technologii i rozwiązań,... które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza magazynowe regały automatyczne takie jak: regały obrotowe (karuzelowe, okrężne) Rotomat, regał windowy Lean-Lift, automatyczne systemy składowania palet - Pallet Mole i wiele innych. Posiadamy biura w Krakowie ( centrala) , Warszawie i Poznaniu. Więcej informacji na www.isl.pl.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing