TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

KOBA Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1797

Obowiązki:

- telefoniczna obsługa klientów (prowadzenie rozmów wychodzących i przychodzących)
- sprzedaż usług telekomunikacyjnych
- obsługa korespondencji e-mail

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • - doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży bezpośredniej, - poprawna dykcja i wysoka kultura wypowiedzi, - umiejętność efektywnej pracy w sytuacji presji czasu i stresu, - nastawienie na realizacje celów i konsekwencja działania, - zaangażowanie, - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, - znajomość obsługi komputera, programu Word, Excel, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole,

Miejsce pracy: Piastowska 11, 15-207 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@koba.pl, W temacie maila prosimy podać nazwę stanowiska: Telefoniczny Doradca Klienta Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail rekrutacja@koba.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Email: rekrutacja@koba.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy