Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość technik komputerowego wspomagania projektowania
  • Dobre opanowanie oprogramowania systemowego Windows oraz biurowego
  • Podstawowa znajomość technik obróbki metalu oraz spawalnictwa
  • Dobra orientacja w zakresie ogólnej szerokiej wiedzy technicznej
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna i zdolność do rozwiązywania nowych problemów technicznych

ZADANIA:

  • Opracowywanie technologii ( emisja przewodników materiałowo-technologicznych, kart magazynowych, rysunkowej dokumentacji szczegółowej dla potrzeb warsztatowych)
  • Przygotowywanie dokumentacji elektronicznej przewodników technologicznych dla poszczególnych odcinków produkcyjnych
  • Prowadzenie bieżącej i retrospektywnej weryfikacji dokumentacji technologicznej
  • Przygotowywanie programów sterujących pracą maszyn sterowanych numerycznie CNC
  • Dokonywanie wyjaśnień na poziomie techniczno-technologicznym z klientami

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ugruntowanej na rynku firmie z udziałem kapitału zagranicznego
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

Prezentacja firmy

PRODUKCJA ZBIORNIKÓW, CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne