Opis stanowiska pracy

·         opracowywanie procesów technologicznych (obróbczych, montażowych i odbiorczych) dla produkcji seryjnej, jednostkowej z dobraniem odpowiednich przyrządów, narzędzi i sprawdzianów

·         analizowanie i opiniowanie Raportów Niezgodności oraz opracowywanie procesów technologicznych w celu usunięcia niezgodności

·         współpraca przy ustalaniu zakupów i wdrażanie wyposażenia technologicznego

·         uruchamianie dokumentacji warsztatowej w systemie Impuls

·         wydruk i kompletowanie dokumentacji – przewodniki, rysunki

Wymagania

·         wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne)

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         biegła znajomość rysunku technicznego

·         dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz sterowników PLC

·         znajomość programów MS Office, MS Access, AutoCAD

·         mile widziane uprawnienia SEP

·         umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

·         bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy