Technolog

Czekanów, k., Gliwice, Zabrze, Bytom, śląskie

Czekamet PL Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie, wdrażanie i kontrola dokumentacji produkcyjnej dla wytwarzanych wyrobów
  • Modelowanie 3D podstawy
  • Nadzór technologiczny nad produkcją oraz wdrażaniem nowych wyrobów
  • Wdrażanie rozwiązań technologicznych
  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie techniczne
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programów CAD
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Praca dwuzmianowa

Oferujemy:

  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Firma CZEKAMET PL specjalizuje się w produkcji części dla motoryzacji wytwarzanych... technologią obróbki plastycznej, mechanicznej, spawania. CZEKAMET PL dysponuje specjalistycznym parkiem maszynowym pozwalającym na produkowanie różnych wyrobów o wysokiej jakości.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Automatyka , Praca Kontrola jakości