Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Technolog.

Do głównych obowiązków kandydata będzie należeć m.in:

1. Opracowanie technologii oraz jej nadzór
2. Analiza powstałych niezgodności oraz definiowanie i podejmowanie działań korygujących celem eliminacji źródłowych przyczyn niezgodności
3. Prowadzenie testów celem stałego podnoszenia jakości procesów, podnoszenia zdolności procesów, obniżania kosztów wytwarzania
4. Analiza wyników oraz ich prezentacja
5. Opracowywanie i aktualizacja instrukcji technologicznych
6. Wdrażanie nowych pomysłów z zakresu usprawnień w procesach i organizacji
7. Prowadzenie szkoleń pracowników w związku z wdrażaniem nowych procesów, rozwiązań, produktów itd.
8. Uzgodnienia technologiczne z kontrahentami
9. Udział w ofertowaniu materiałów/towarów
10. Udział w procesie naprawy

Wymagania

1. Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
2. Minimum wykształcenie techniczne
3. Znajomość specyfiki branży
4. Umiejętność czytania rysunku technicznego

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne