Technolog w dziale R&D - rekrutacja online

HRK S.A.

Piła, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, uznanego poddostawcy dla sektora automotive poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Technolog w dziale R&DMiejsce pracy: Piła

Zadania:

  • optymalizacja i rozwój produktów firmy,
  • wprowadzanie nowych wersji wyrobów i określanie oczekiwanych parametrów produkcyjnych,
  • testowe i praktyczne badania wytrzymałościowe produktów gotowych,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • modyfikacja i aktualizacja metodyki badań w dziale R&D.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu chemicznym,
  • praktyka zawodowa w sektorze automotive,
  • znajomość specyfiki procesów produkcyjnych w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • gotowość do delegacji krajowych i zagranicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o szczegóły, dokładność oraz precyzja w działaniu.

Klient oferuje:

  • ambitne i dające możliwość rozwoju stanowisko w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku,
  • umowę o pracę opartą o rynkowe warunki wynagrodzenia oraz pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.