Technolog w dziale obróbki skrawaniem

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław (Psie Pole)

Oferujemy:

  • Różnorodne, odpowiedzialne zadania
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Możliwość rozwoju, udziału w szkoleniach i kursach
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Dostęp do pakietu benefitów ManpowerPremium (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie w PZU)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn NC
  • Znajomość systemów CAD/CAM
  • Umiejętność pracy w zespole zadaniowym, chęć do wspólnego rozwiązywania problemów technicznych

Zadania:

  • Projektowanie, rozwijanie, wdrażanie procesów obróbkowych
  • Programowanie maszyn NC
  • Wsparcie działów produkcji i kontroli jakości

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy