Opis stanowiska pracy

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.

z siedzibą w Cieszynie 43-400 przy ul. Frysztackiej 49

zatrudni na stanowisko:

Technolog spec. obróbki skrawaniem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • wiedza na temat obróbki skrawaniem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość podstaw ISO9001 /IATF16949,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

 Zadania na stanowisku technologa:

  • opracowanie dokumentacji technologicznego,
  • nadzór nad wdrożeniem nowych produktów do produkcji i zmianami w procesie
  • analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych
  • współpraca z innymi działami  w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych,

Gwarantujemy stałą pracę, możliwość rozwoju oraz awansu.

Prosimy o składanie ofert za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji