Technolog - rekrutacja online

HRK S.A.

Gniezno, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej (obróbka stali, proces spawania/zgrzewania) lidera w swojej branży z siedzibą w Gnieźnie z uwagi na dalszy rozwój firmy i działu technologicznego, szukamy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

TechnologMiejsce pracy: Gniezno

Główne zadania:

  • Dobór i tworzenie procesów technologicznych
  • Optymalizacja procesów technologicznych
  • Stałe podnoszenie standardów technologicznych i optymalizacja technologii produkcji
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjno-technologicznych
  • Tworzenie programów maszynowych i marszrut technologicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. pół roku, optymalnie 2-5) na podobnym stanowisku w branży metalowej
  • Doświadczenie w pracy z technologiami obróbki stali (znajomość procesów spawania/zgrzewania)
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (czytanie rysunków technicznych)
  • Znajomość aplikacji SigmaNest, TruTops
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole (będziesz pracować w kilkuosobowym zgranym zespole, gdzie koledzy są zawsze gotowi do pomocy)
  • Mile widziani kandydaci z Gniezna i okolic

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie będącej liderem w swojej branży, wchodzącej w skład międzynarodowej grupy
  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe benefity)
  • Pracę w zgranym zespole (kilkuosobowy zespół, gdzie koledzy są zawsze gotowi do pomocy)
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.