Technolog R&D - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, lidera rynku farmaceutycznego, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko

Technolog R&DMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Udoskonalanie i optymalizacja technologii otrzymywania substancji aktywnych
  • Skalowanie procesów
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
  • Wykrywanie i ustalanie przyczyn otrzymywanie produktu/półproduktu o jakości poza specyfikacją i określanie działań naprawczych
  • Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji technologicznej  w języku angielskim

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (technologia chemiczna, synteza organiczna lub inżynieria chemiczna)
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu skalowania procesów chemicznych
  • Wiedza  z zakresu syntezy chemicznej organicznej oraz technologii organicznej
  • Znajomość technik analitycznych: HPLC, GC, MS, NMR, IR
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w innowacyjnych projektach firmy
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób otwartych na zmianę miejsca zamieszkania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.