Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów, dofinansowanie do usług turystycznych, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku technologa na wydziale wtryskarek
  • Praktyczna znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i technologii przetwórstwa metodą wtrysku
  • Znajomość budowy form wtryskowych
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing, Six Sigma oraz systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Excel

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Nadzór technologiczny, optymalizacja oraz definiowanie procesów produkcyjnych na obszarze wtryskarek
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych oraz transferowych
  • Wdrażanie nowych oraz transferowych form wtryskowych do bieżącej produkcji
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie produkcji
  • Dobór odpowiednich narzędzi produkcyjnych w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów
  • Wykonywanie analiz produkcyjnych
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym oraz ślusarskim

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy