Opis stanowiska pracy

Firma RL CNC Sp.z o.o. z siedzibą w Głuchowie k. Komornik, zatrudni:

Technolog - Programista

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa w branży metalowej,
  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem poparta doświadczeniem,
  • znajomość oprogramowania CAD/CAM,
  • znajomość programu Siemens NX będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • praktyczne doświadczenie w pracy na frezarce CNC - mile widziane,
  • umiejętność analitycznego oraz kreatywnego myślenia i działania,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywność,
  • doświadczenie w kontaktach z warsztatem produkcyjnym,
  • biegła i praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • zaangażowania i stabilności,

Zakres Obowiązków:

  • projektowanie procesów technologicznych wytwarzania,
  • planowanie zużyć materiałowych, normowanie czasów wykonania, dobór kooperacji,
  • dobór narzędzi i parametrów obróbki,
  • pisanie programów na centra obróbcze 3,4,5-osiowe ze sterowaniem CNC (Heidenhain),
  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej na potrzeby produkcyjne i kooperacyjne,
  • przygotowywanie kalkulacji (wycen),
  • prowadzenie konsultacji technicznych z klientem,
  • doradztwo techniczne,
  • wyszukiwanie i rozmowy z dostawcami narzędzi,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • pracę nieograniczonych wyzwań i możliwości
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • pakiet socjalny

Prezentacja firmy

RL CNC jest narzędziownią realizującą usługi związane z produkcją elemen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Grafika / Projektowanie