Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. Sp.k.

TECHNOLOG - PROGRAMISTA CNC

Od: Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. Sp.k.
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k Poznań

Zakres obowiązków:

  • opracowanie procesów technologicznych niezbędnych do wdrażania nowych projektów w obszarze obróbki mechanicznej
  • dobór narzędzi oraz przyrządów technologicznych i oprogramowania
  • nadzorowanie procesu i operacji technologicznych w toku produkcji
  • ustalanie parametrów technologicznych oraz ich optymalizacja
  • opracowywanie i weryfikowanie dokumentacji technologicznej
  • programowanie maszyn CNC
  • wsparcie działów produkcji i jakości w zakresie nadzoru nad przebiegiem procesu technologicznego
  • określenie czasów technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na stanowisku programisty CAM
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów Pro Engineer/Creo, PowerMill, Edge Cam
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w dużej, renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system szkoleń i kursów
  • pracę na pełen etat
  • umowę o pracę