Technolog Produkcyjny – branża farmaceutyczna

IBSS BIOMED S.A.

30-224 Kraków, małopolskie

Od: IBSS BIOMED S.A.
Miejsce pracy: 30-224 Kraków

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
w Pionie Produkcyjnym

Nadzorowanie i koordynacja procesów produkcyjnych. Opracowywanie nowych technologii oraz współdziałanie w tworzeniu nowych produktów.

OPIS STANOWISKA:
• aktywny udział w opracowywaniu koncepcji nowych produktów przy współpracy z Działem R&D
• udział w opracowywanie nowych receptur i wdrażanie ich do produkcji
• koordynacja przeprowadzania prób produkcyjnych nowych wyrobów oraz zatwierdzanie opracowanych technologii wytwarzania
• nadzór nad procesem wdrażania nowych technologii oraz nadzorowanie stosowanych
• testowanie, opiniowanie przydatności i funkcjonalności oraz wprowadzanie do produkcji nowych surowców, materiałów i opakowań
• kontrola przydatności surowców i wyrobów na każdym etapie produkcji
• korekty zapisów do dokumentacji technologicznej
• przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu wdrożonych technologii
• standaryzacja parametrów technologicznych oraz optymalizacja technologii wytwarzania produkowanych wyrobów w przypadku zmian, modyfikacji
• prowadzenie testów produkcyjnych
• nadzór technologiczny nad procesami wdrożonymi do produkcji
• współpraca z dostawcami maszyn i usług
• nadzór nad zgodnością technologii z obowiązującymi normami, wymaganiami prawa
• współpraca z wytwórcami kontraktowymi, udział w aktualizacji dokumentacji i umów
• tworzenie kalkulacji produktów, współpraca z Działem Finansowo-Księgowym
• wdrażanie produkcji prototypowej

PROFIL KANDYDATA:
• wykształcenie wyższe preferowane: farmaceutyczne, chemiczne lub biologiczne
• doświadczenie w produkcji w firmie farmaceutycznej na samodzielnym stanowisku
• wiedza związana z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych w branży farmaceutycznej
• bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży
• biegła znajomość aktualnego prawa farmaceutycznego oraz Rozporządzenia - Dobrej
Praktyki Wytwarzania
• znajomość standardów Zarzadzania Jakością opartych na GMP, HACCP, ISO 13485
• umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
• inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów
• umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów
• orientacja na zadania
• dokładność i wnikliwość
• zdyscyplinowanie i odpowiedzialność
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:
• wsparcie w procesie wdrożenie
• możliwość długofalowej współpracy, w oparciu o umowę o pracę
• duże wyzwania zawodowe
• dobrą atmosferę w zespole
• możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
• dofinansowanie do płatnej opieki medycznej