SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Technolog Produkcji

Miejsce pracy: Bolesławiec

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za proces produkcyjny i wdrażanie narzędzi lean manufacturing na wskazanym obszarze

Proponowanie działań optymalizacyjnych i wdrażanie rozwiązań na podstawie wniosków z raportów i analiz metod produkcji

Ścisła współpraca z działami produkcji, utrzymania ruchu i zakupów w celu realizacji bieżących zadań

Praca z dokumentacją techniczną

Realizacja innych działań zespołu inżynieringu

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (również w ramach stażu)

Dobra znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny )

Dobra znajomość rysunku technicznego

Mile widziana znajomość metod i narządzi z zakresu Lean Manufacturing

Podstawowa znajomość oprogramowania CAD

Samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

Samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjny pakiet benefitów

Możliwości rozwoju w zakresie wdrażania narzędzi Lean