Technolog produkcji biopaliw

Gi Group Poland S.A.

Jaworzno, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Jaworzno
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży biopaliw, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:
Technologiczny nadzór nad produkcją biopaliw,
Zarządzanie dokumentacją procesową,
Wsparcie techniczne w optymalizacji produkcji,
Udział w programowaniu maszyn rozlewniczych.

Oczekiwania:

Umiejętność sterowania procesem,
Kreatywność i chęć wdrażania nowych rozwiązań,
Podstawowa wiedza z zakresu procesu uwodornienia tłuszczy roślinnych,
Wiedza w zakresie działania, pracy i użytkowania pomp wirowych i zębatych również za pośrednictwem falowników,
Podstawowe przeliczanie przepływów, zapotrzebowania na moc, oraz stężeń substancji zawartych w olejach i płynach,
Obsługa komputera i praca w środowisku MS Office.

Mile widziane:

Podstawy programowania w C / Arduino,
Zdolności manualne, pomoc w programowaniu maszyn rozlewczych,
Rozumienie schematów elektrycznych,
Znajomość podstaw sterowania i automatyki,
SEP E do 1kV,
Znajomość elementów instalacji, ich przeznaczenia i zakresu stosowania (przepustnice, kompensatory, zawory, manometry, uszczelnienia, śrubunki, zbiorniki),
Obsługa instalacji i urządzeń sprężonego powietrza.

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość szybkiego awansu,
Szkolenia,
Samochód służbowy,
Dodatek do paliwa dla osób spoza Jaworzna.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.