ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technolog procesu

Miejsce pracy: Brodnica

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Doskonalenie istniejących oraz wdrażanie nowych procesów produkcyjnych – montaż podzespołów dla branży automotive
  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem
  • Tworzenie dokumentacji procesowej
  • Szkolenie pracowników w zakresie procesu
  • Analiza danych produkcyjnych
  • Udział w projektach produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość programów z pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole i analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego w szkole językowej
  • Rozbudowany pakiet socjalny
  • Karta MultiSport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy