Technolog procesu pakowania - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy z obszaru Life Science poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog procesu pakowaniaMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór nad procesem pakowania,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Wdrażanie narzędzi Lean,
  • Planowanie i prowadzenie eksperymentów oraz prób technologicznych,
  • Analiza procesów technologicznych optymalizacja i doskonalenie,
  • Prowadzenie działań wyjaśniających odchyleń produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, farmaceutyczne, inżynieria produkcji),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów pakowania najlepiej w branży farmaceutycznej
  • Znajomość Dobrej Praktyki Wytwarzania,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy zespołowej,

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Opieke medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.