Technolog Procesu - Odlewnictwo - MIędzynarodowy Producent

Michael Page

Opolskie, opolskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie związana z opracowaniem technologi jak i narzędzi odlewniczych.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta armatury szukamy osoby na stanowisko Technologa Odlewni, który będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora Fabryki. Rekrutacja jest związana z rozwojem zakładu produkcyjnego i poszerzeniem asortymentu.

Opis stanowiska

  • Optymalizacja oraz ulepszanie obecnych metod pracy oraz projektowanie narzędzi odlewniczych,
  • Rozwiązywanie oraz zapobieganie problemom technologicznym,
  • Uruchamianie oraz nadzór nad nowymi procesami wytwarzania,
  • Zapewnienie stosowania narzędzi zgodnych z wymogami oraz analiza stanu technicznego parku maszynowego wydziału odlewni,
  • Nadzorowanie oraz weryfikacja uzgodnionych metod wytwarzania,
  • Testowanie oraz wdrażanie do procesu wytwarzania nowych lub zmodernizowanych narzędzi,
  • Pełny przepływ informacji pomiędzy wydziałem odlewni a działem technologicznym,
  • Analiza i ulepszanie ergonomii wytwarzania w celu zwiększenia wydajności procesu,
  • Szkolenie, rozwój oraz weryfikacja pracy wydziału odlewni,
  • Nadzór nad zakupami oraz zamawianiem niezbędnego wyposażenia technicznego.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: odlewnictwo lub metalurgia,
  • Praktyczna wiedza o maszynach odlewniczych, urządzeniach i procesie odlewania,
  • Doświadczenie w procesie odlewania, metodach i projektowaniu narzędzi odlewniczych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź gotowość do nauki,
  • Znajomość MS Office, NX CAD, CAM i programów symulacyjnych w odlewnictwie,
  • Systematyczność w pracy i przestrzeganie terminów,
  • Gotowość do elastycznego czasu pracy - w razie konieczności,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych międzynarodowych projektach technologicznych,
  • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
  • Możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page