Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowiska będzie odpowiedzialna za:
• tworzenie procesów technologicznych
• wprowadzanie nowych rozwiązań narzędziowych
• przygotowywanie kalkulacji kosztowych
• weryfikacja dokumentacji technicznej
• nadzór techniczny nad realizacją zleceń
• rozwiązywanie problemów technologicznych
• współpracę z Działem Projektowym i Produkcją

Wymagania

Oczekiwania stawiane kandydatom:
• wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym (technologia obróbki skrawaniem i pokrewne)
• min. pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży obróbki skrawaniem
• wiedza z zakresu obróbki frezowania, toczenia i szlifowania
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziana umiejętność obsługi programu CAD (Inventor) i programowania CNC

Prezentacja firmy

Automationstechnik Sp. z o.o. jest zorientowanym na potrzeby Klienta pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Umowa o pracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
1PLN - 2PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji