Technolog Narzędziowy- Kierownik Produkcji

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna działająca w branży precyzyjnych narzędzi skrawających do obróbki metali i drewna z województwa Lubelskiego dla której szukamy osoby na stanowisko :

Technolog Narzędziowy- Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
udział w procesie prototypowania i wdrażania nowych rozwiązań produktowych;
wsparcie techniczne biura konstrukcyjnego w zakresie projektowania precyzyjnych matryc oraz płytek skrawających z węglika spiekanego;
symulacje, testowanie i walidacja, kontrola wymiarowo-kształtowa wytwarzanych matryc oraz płytek skrawających;
bezpośredni nadzór i optymalizacja procesów wytwarzania wysoce precyzyjnych matryc jak również płytek skrawających;
wsparcie techniczne procesów szlifowania wymiennych płytek skrawających;
wsparcie procesów obróbki elektroerozyjnej, szlifowania PCD, PCBN;
współpraca z jednostkami naukowo-badawczymi oraz zagranicznymi konsultantami technicznymi w zakresie rozwoju technologii wytwórczej płytek skrawających.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie;
pożądane min. 5 letnie doświadczenie w obróbce mechanicznej metali (w tym super twardych) jak również w branży narzędzi skrawających do metalu;
praktyczna znajomość geometrii narzędzi skrawających oraz wymiennych płytek skrawających (standard ISO);
dobra znajomość oprogramowania CAD/CAM/PLM oraz MES;
mile widziane doświadczenie w projektowaniu (CAD) i produkcji wysoce precyzyjnych matryc i narzędzi skrawających (frezowanie, elektrodrążenie wgłębne, wycinanie elektroerozyjne, obróbka laserowa);
dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na wykorzystywanie w codziennej pracy, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych; wysoka dyspozycyjność w początkowym etapie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego;
dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność; wewnętrzna charyzma,
mile widziane predyspozycje w zakresie zarządzania zespołem ludzi;
doświadczenie w budowaniu kultury innowacyjności w firmie, otwartość na nowe rozwiązania.

Oferujemy:
wpływ na kształtowanie przebiegu procesów w firmie;
atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (wynagrodzenie stałe plus premia zadaniowa);
dodatek relokacyjny – mieszkanie służbowe;
samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do pracy;
możliwość doskonalenia i realizacji ambicji zawodowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.