Technolog - Kosztorysant

FUSIOPROJEKT SP. Z O.O.

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu (również w języku angielskim)
  • Wstępna ocena wykonalności projektu
  • Przygotowywanie wycen m.in. rurociągów, zbiorników, wymienników ciepła (dodatkowym atutem będzie znajomość konstrukcji stalowych)
  • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym i na etapie projektu
  • Sporządzanie dokumentacji procesów technologicznych
  • Opracowanie list narzędzi i oprzyrządowani technologicznych
  • Weryfikacja dokumentacji podwykonawców

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie kosztorysowania i technologii procesowych - 2 lata jako kosztorysant, technolog lub projektant
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, MS Office, AutoCad (dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do projektowania 3D)
  • Wiedza techniczna w obszarach: spawalnictwa, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach / rur
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie( na poziomie B1 język techniczny będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w zespole

Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

wynagrodzenie brutto : 5600 zł

Prezentacja firmy

Obszar działalności firmy Fusioprojekt to głównie przemysł: chemiczny, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa, Praca Architektura