Technolog - Kosztorysant

Oświęcim, małopolskie

FUSIOPROJEKT SP. Z O.O.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu (również w języku angielskim)
  • Wstępna ocena wykonalności projektu
  • Przygotowywanie wycen m.in. rurociągów, zbiorników, wymienników ciepła (dodatkowym atutem będzie znajomość konstrukcji stalowych)
  • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym i na etapie projektu
  • Sporządzanie dokumentacji procesów technologicznych
  • Opracowanie list narzędzi i oprzyrządowani technologicznych
  • Weryfikacja dokumentacji podwykonawców

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie kosztorysowania i technologii procesowych - 2 lata jako kosztorysant, technolog lub projektant
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, MS Office, AutoCad (dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do projektowania 3D)
  • Wiedza techniczna w obszarach: spawalnictwa, obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej blach / rur
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie( na poziomie B1 język techniczny będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w zespole

Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

wynagrodzenie brutto : 5600 zł

Obszar działalności firmy Fusioprojekt to głównie przemysł: chemiczny, petrochemiczny,... rafineryjny, spożywczy i energetyczny.
Wykonujemy pełne i kompleksowe projekty koncepcyjne, kosztorysowe, budowlane, wykonawcze oraz oferujemy nadzory autorskie i doradztwo techniczne.
Obszarem naszego działania są również ekspertyzy techniczne oraz wszelkiego rodzaju analizy środowiskowe oraz badania gruntu.

Stawiamy na nowoczesne projektowanie
Dzięki zespołowi doświadczonych projektantów, którzy łączą swoją wiedzę z umiejętnością wykorzystywania nowoczesnych technik i specjalistycznych programów, nasze projekty tworzymy szybciej, bardziej dokładnie, mogąc z wyprzedzeniem wykrywać ewentualne zagrożenia i zapobiegając im na etapie projektowym. Pracując na wspólnym modelu międzybranżowym w technice 3D lepiej panujemy nad koordynacją pracy całego zespołu projektowego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania tworzymy kompletny projekty 3D wraz z wizualizacją całych instalacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Grafika / Projektowanie , Praca Inżynieria , Praca Administracja biurowa , Praca Architektura