Technolog / Koordynator Linii Technologicznej

Syntezis Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

SYNTEZIS Sp. z o.o. to firma o ogólnopolskim zasięgu, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją produktów chemii specjalistycznej, między innymi do branż przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, poligraficznego oraz farb i lakierów. W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni pracownika na stanowisku:

TECHNOLOG / KOORDYNATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ – BRANŻA CHEMICZNA

Miejsce pracy: Chorzów
Województwo: Śląskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- prawidłową pracę linii technologicznej produkcji innowacyjnych blendów rozpuszczalnikowych,
- przygotowanie procesu produkcyjnego w oparciu o otrzymane komponenty,
- planowanie i nadzór nad poszczególnymi etapami procesu,
- przyjęcie i badanie wyrobu gotowego (GCMS, oznaczanie zawartości wody),
- dbanie o czystość i bezpieczeństwo na stanowisku pracy,
- odpowiedzialność za przestrzeganie ustalonych procedur,
- współpraca z innymi działami, a w szczególności z działem produkcji.

Wymagania

- doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej mile widziane,
- wykształcenie minimum średnie, wyższe mile widziane,
- umiejętność samodzielnej i operatywnej pracy,
- umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia,
- sumienność, zdolności manualne, precyzja,
- motywacja do pracy na produkcji.

Prezentacja firmy

Firma SYNTEZIS Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju, zajmując się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój