Opis stanowiska pracy

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w precyzyjnej obróbce skrawaniem, który od ponad 30-stu lat działa dla klientów z branży transportu publicznego, górnictwa, rolnictwa, stoczniowej i energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG/KONSTRUKTOR

Zduńska Wola

OBOWIĄZKI:

  • opracowanie najlepszych rozwiązań technologicznych dla wykorzystywanych technologii – zgodnie z założoną specyfikacją techniczną i obowiązującymi normami,
  • analiza specyfikacji technicznej pod kątem materiałowym,
  • realizacja i nadzór nad procesami technologicznymi (głównie obróbka skrawaniem metali).

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane inżynierskie, materiałoznawstwo lub pokrewne,
  • doświadczenia zawodowe na pokrewnym stanowisku,
  • znajomość technologii materiałowej i technologii związanych z obróbką różnych części stalowych, żeliwnych i z metali kolorowych,
  • znajomość procesów dotyczących obróbki części obrotowych typu: tuleja, korpusy obrotowe, wałki, trzpienie, wały napędowe, osie wózków wagonowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość programów typu CAD,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność programowania obrabiarek sterowanych numerycznie (mile widziane).

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premie uznaniowe, uzależnione od efektywności pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w rodzinnej atmosferze.

KANDYDACIE,

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Prezentacja firmy

HR Support to zgrany zespół specjalistów, który działa w kliku obszarach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Kontrola jakości