OTTO Work Force OTTO Work Force

Technolog gumy

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNOLOG GUMY

Miejsce pracy: okolice Wrześni

• Masz wykształcenie techniczne (budowa maszyn, mechanika),

• Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Znasz język angielski lub niemiecki na komunikatywnym poziomie,

• Potrafisz czytać dokumentację techniczną,

• Obsługiwałeś programy SOLID, EDGE, SAP, AUTO CAD

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przeprowadzanie prób technologicznych na nowe produkty i materiały,

• Wdrażanie, analiza i nadzorowanie procesów tworzenia

• Przygotowywanie dokumentacji dla nowych i modernizowanych wyrobów

OFERUJEMY CI:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Praca na 1 zmianę,

• Możliwość rozwoju w solidnej i znanej firmie z branży motoryzacyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.