Technolog (Greenfield)

Białystok, podlaskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transfer technologii, rozwój produktów oraz nadzór nad uruchomieniem zakładu.

Technolog ten po okresie wdrożenia będzie miał możliwość rozwoju w kierunku zarządzania produkcją.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora spożywczego poszukujemy ambitnej, nastawionej na realizacje celów osoby na stanowisko Technologa do nowego zakładu produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • Rozszerzenie portfolio produkowanych wyrobów, tj. opracowanie nowych receptur (słodycze)
  • Uczestnictwo w próbach technologicznych i uruchomieniach nowych produktów
  • Odpowiedzialność za transfer technologii do nowego zakładu produkcyjnego
  • Kontakt z dostawcami (dobór oraz nadzorowanie jakości zamawianych surowców)
  • Sporządzanie raportów, specyfikacji produktów i innych dokumentów technologicznych
  • Nadzór nad gospodarką surowcową

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu technologii żywności
  • Minimum 5 lata doświadczenia na stanowisku Technologa w firmie z branży spożywczej (preferowane firmy produkujące słodycze, przekąski, produkty zbożowe)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach systemów jakości i HACCP,
  • Doświadczenie w procesach walidacyjnych, testach oraz próbach technologicznych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Uczestnictwo w uruchomieniu zakładu produkcyjnego
  • Możliwość rozwoju w kierunku zarządzania obszarem produkcyjnym
  • Samodzielność w realizacji projektów
  • Prace z innowacyjnymi produktami

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji