Technolog ds. walidacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Stryków, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog ds. walidacjiMiejsce pracy: Stryków

Zadania:

  • Walidacja procesu
  • Opracowywanie dokumentacji walidacyjnej
  • Opracowywanie i aktualizacja Planu Walidacji Procesu
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur działowych z zakresu walidacji
  • Współudział w prowadzeniu działań wyjaśniających

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: farmacja, chemia, biotechnologia, inżynieria procesowa
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle farmaceutycznym
  • Znajomość zasad GMP i specyfiki pracy w przemyśle farmaceutycznym
  • Duża dokładność w wykonywaniu pracy, dbałość o szczegóły
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę
  • Zadania pozwalające poszerzać umiejętności i kwalifikacje
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta LUNCH, opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.