Technolog - Cukiernik

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technologa - Cukiernika, który będzie na co dzień odpowiedzialny za aplikacje, które firma będzie przedstawiała w ofercie głównej do swoich klientów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej, ulokowana pod Wrocławiem od strony południowej.

Opis stanowiska

  • Analizowane branży, trendów, potrzeb klientów i konsumentów oraz działań konkurencji i identyfikowanie możliwości wdrożenia nowych aplikacji cukierniczych
  • Uczestniczenie w poszczególnych etapach procesu rozwoju nowego produktu (NPD) oraz procesie optymalizacji istniejących produktów we ścisłej współpracy z Działem Badań i Rozwoju
  • Tworzenie propozycji aplikacji cukierniczych dla nowych produktów, ich testowanie, rozwijanie i optymalizacja
  • Tworzenie nowych aplikacji cukierniczych w oparciu o aktualne portfolio produktowe
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych dla zespołu handlowego
  • Współudział w budowaniu wizerunku produktowego
  • Wspieranie działań sprzedażowych poprzez uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i firmowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku cukiernika lub na stanowisku technologicznym ze specjalizacją cukierniczą
  • Wykształcenie w zawodzie cukiernika lub w zawodzie pokrewnym
  • Znajomość branży piekarskiej i cukierniczej, zarówno w segmencie rzemieślniczym, jak i przemysłowym, oraz kształtujących się w niej trendów, a także potrzeb klientów i konsumentów
  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń i prezentacji
  • Kreatywność i pasja cukiernicza - chęć eksperymentowania ze smakami, kolorami i formą produktów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność skutecznej komunikacji
  • Proaktywność i umiejętność wyrażania własnych opinii
  • Pewność siebie i otwartość na sugestie innych
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami przemysłowymi
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy zarówno z klientami z segmentu rzemieślniczego, jak i przemysłowego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i technologie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrożeniowe,
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page