Opis stanowiska pracy

MPT COMPONENTS Sp. z o.o. należąca do MPT Group GmbH w związku z uruchamianiem zakładu na terenie Zabrza poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG CNC

Opis stanowiska:

  • Projektowanie procesów technologicznych (toczenie, frezowanie, wiercenie) oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcji;
  • Tworzenie programów dla obrabiarek CNC;
  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • Programowanie ścieżek narzędzi, prawidłowy dobór narzędzi oraz parametrów skrawania, określanie pracochłonności;
  • Współpraca z operatorami maszyn CNC (zapewnienie im wsparcia technicznego oraz nadzorowanie wykonywanej pracy);
  • Wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie z praktyką;
  • Praktyczne umiejętności programowania maszyn CNC;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność, skrupulatność i dokładność w działaniu;
  • Analityczne myślenie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w tym kilku tygodniowe staże w Niemczech;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pracę w nowo tworzonym zespole;

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obróbką skrawaniem i tłoczeniem elementów m.in.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji