Technolog (branża papiernicza)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, dolnośląskie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Ogólna odpowiedzialność za działanie produktu i jego konkurencyjność na rynku
  • Odpowiedzialny za rozwój nowych i istniejących produktów, koncepcji i procesów
  • Odpowiedzialność za konkurencyjność produktu na rynku poprzez aktywne monitorowanie rozwiązań technicznych i poziomu cenowego Konkurencji. Obejmuje to zarówno koszty inwestycyjne, jak i operacyjne dla naszych klientów
  • Odpowiedzialność za treść wytycznych wymiarowania dla istniejących i nowych produktów, w tym standardowych gwarancji, instrukcji i materiałów szkoleniowych
  • Wsparcie Kierownika Projektu lub Inżyniera procesu w rozwiązywaniu problemów
  • Odpowiedzialność za spełnienie gwarancji technologicznych.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego personelowi klienta w fazie strojenia maszyny
  • Wsparcie w fabrycznych testach akceptacyjnych w razie potrzeby

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (papiernictwo, poligrafia)
  • 3 lata doświadczenia zawodowego papiernictwie (Tissue)
  • Dobra znajomość procesu wytwarzania papieru oraz praktyczne doświadczenie produkcyjne
  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie do komunikacji wewnętrznej.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i umiejętność pracy pod presją
  • Entuzjazm i zaangażowanie w pracę
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m.in., grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
Oferta dotyczy pracy stałej.
Nr. ref.: 1642/037/JKA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy