Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2303

Obowiązki:

- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci i systemów teleinformatycznych,
- wsparcie techniczne użytkownika końcowego w zakresie telekomunikacji,
- konfiguracja urzadzeń komutacji i teletransmisji,
- udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzetu telekomunikacyjnego, sieciowego i komputerowego,
- instalacja oraz aktualizacja oprogramowania systemowego i użytkowego,
- udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji sprzetu telekomunikacyjnego,
- praca na rzecz bezpieczęństwa łączności,
- praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
- poznawanie narządzi teleinformatycznych, do których dostę ma waskie grono specjalistów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ
  • TERMINOWOŚĆ
  • SAMODZIELNOŚĆ
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)
  • ZAANGAŻOWANIE

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak, kierunek: telekomunikacja, komutacja, teletransmisja, łączność, teleinformatyka,
  • średnie zawodowe, brak, kierunek: informatyka, elektronika

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - kwestinariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania ze strony: rcibydgoszcz.wp.mil.pl - list motywacyjny+ dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie), dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności (kserokopie), przebieg zatrudnienia (kserokopie), informacja o przetwarzaniu danych osobowych ( ze strony rcibydgoszcz.wp.mil.pl) Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz, ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz lub na adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl w terminie do dnia 25.09.2020r. Aplikacje dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy