TECHNIK ZESPOŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Świnoujście, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0260

Obowiązki:

- prowadzenie książek kontroli pojazdów i dowodów technicznych,
- rozliczanie pojazdów służbowych KMP w Świnoujściu z przejechanych kilometrów,
- sporządzanie sprawozdań z gospodarki transportowej,
- zgłaszanie i zaopatrywanie w środki zgodnie z potrzebami z zakresu transportu oraz prowadzenie ewidencji z zakresu transportu gospodarki środkami trwałymi,
- ewidencja części i materiałów samochodowych,
- rozliczanie części i materiałów na podstawie asygnat,
- ewidencja środków trwałych - pojazdy służbowe,
- kierowanie pojazdów do napraw oraz składanie zapotrzebowania na części zamienne,
-prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących szkó majątkowych w mieniu służbowym,
- prowadzenie gospodarki mandatowej - składanie zapotrzebowań i rozliczanie bloczków mandatowych,
- sporządzanie zestawów miesięcznych do Zachodniopomorskiego Urzędu Skarbowego w Szczecinie,
- składanie zapotrzebowania na materiały biurowe i budowlane, środki czystości, techniki policyjnej oraz druki i prowadzenie ewidencji przyjmowanych i wydawanych materiałów,
- sporządzanie rozliczeń z pobranych części do konserwacji przez elektromechanika,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputerta

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: KRZYWOUSTEGO 2A, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

Osoba do kontaktu: Olga Król

Telefon: 91-326-76-11

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy