ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik z uprawnieniami SEP

Miejsce pracy: Niepołomice, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Nowe Brzesko

Miejsce pracy: Niepołomice

Oferta:

  • Praca od zaraz!
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Koniec z nockami! Praca na 2 zmiany!
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna i miła atmosfera w pracy
  • Pakiet ManpowerGroup Premium (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Doświadczenie na produkcji
  • Uprawienia SEP
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Wykształcenie - technik elektryk lub pokrewne

Zadania:

  • Testowanie modułów produkcyjnych i/lub systemów zgodnie z pisemnymi procedurami na średniozaawansowanym poziomie
  • Pod ograniczonym nadzorem wykrywanie i usuwanie (do poziomu komponentów) przyczyn wadliwego działania zespołów
  • Sporządzanie dokumentacji wymaganej przez pisemne procedury
  • Możliwe uczestniczenie w działaniach działów inżynieryjnych w celu rozwinięcia i poprawy możliwości firmy w testowaniu produktów
  • Przestrzeganie oraz możliwe współtworzenie (TSP) Procedur Testowania zgodnie z wymaganiami we współpracy z działami inżynieryjnymi
  • Prowadzenie, zgodnie z wymaganiami, szkoleń na stanowisku pracy dla innych pracowników
  • Uczestniczenie w inicjatywach z zakresu ciągłego doskonalenia
  • Kontrolowanie ruchów materiałowych oraz dostępności maszyn i narzędzi zgodnie z ustalonymi zamówieniami produkcyjnymi
  • Odpowiedzialność za przypisywanie zadań do realizacji w wyznaczonym obszarze biorąc pod uwagę tzw. wąskie gardła lub problemy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials