Technik w Laboratorium Testowym

Hays Poland

Brzeg (opolski), dolnośląskie

Hays Poland

Brzeg (opolski)
NR REF.: 1135628

Twoja następna firmato międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się organizacja. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Technik laboratorium

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów produktówzgodnie z ustalonymi planami
  • Analiza wyników oraz sporządzanie niezbędnych raportów
  • Wprowadzanie modyfikacji oraz usprawnień w ramach prowadzonych pomiarów
  • Nadzór nad sprzętem pomiarowym
  • Utrzymanie sprawności maszyn testowych
  • Współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży
  • Pakiet benefitów (w tym prywatną opiekę medyczną, kartę multisport)
  • Możliwość transportu pracowniczego
  • Szkolenia

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy