Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

TECHNIK W DZIALE JAKOŚCI

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie Aftermarket w Gliwicach na stanowisko:

Wymagania

Jeżeli:

  • Chcesz pracować w dziale jakości,
  • Potrafisz korzystać z przyrządów pomiarowych,
  • Znasz dobrze rysunek techniczny,
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę i chcesz się rozwijać?

Wyślij do nas swoje CV!

W naszej firmie będziesz:

  • Wyrywkowo kontrolować jakość komponentów i wyrobów gotowych,
  • Uczestniczyć w projektach związanych z poprawą jakości,
  • Zapewniać standardy jakości na linii produkcyjnej.

Nasza firma oferuje:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Pyskowic, Rybnika, Knurowa, Bytomia, Rudy Śląskiej, Zabrza, Siemianowic, Świętochłowic, Żor i Jastrzębia,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Szeroki zakres świadczeń socjalnych.

Na polskim rynku jesteśmy już od kilkunastu lat. Jedenaście z piętnastu najchętniej... kupowanych samochodów wyposażanych jest fabrycznie w nasze amortyzatory. Od dziesięciu lat rozwijamy nasz zakład produkcyjny oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe w Gliwicach.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Motoryzacja , Praca Produkcja