Technik Utrzymania Ruchu

Widziszewo, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym z wiodących producentów materiałów budowlanych, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Bezpłatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (elektronika, elektrotechnika, robotyka, automatyka lub pokrewne).
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Aktualnych uprawnień SEP – mile widziane.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i korzystania z dokumentacji technicznej.
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, automatyki przemysłowej, budowy maszyn, hydrauliki i pneumatyki.
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Podłączanie, uruchamianie i utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych oraz AKPiA.
  • Minimalizacja przestojów maszyn i urządzeń produkcyjnych spowodowanych awariami.
  • Planowanie remontów i przeglądów prewencyjnych technicznych.
  • Dorabianie części (nieznormalizowanych), elementów maszyn przy wykorzystaniu obróbki ręcznej i mechanicznej.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria