TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

During Polska Sp. z o. o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej During Polska Sp. z o.o. - wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357 dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń

- wykonywanie napraw oraz diagnostyka układów automatyki i pneumatyki

- prowadzenie działań prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem

- wprowadzanie działań usprawniających

- nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń

- zamawianie części zamiennych

Co możemy Ci zaoferować:

- zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio z naszym klientem

- stabilność zatrudnienia z umową na czas nieokreślony, po okresie próbnym

- pracę w systemie dwuzmianowym (w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00)

- wynagrodzenie zasadnicze ustalamy indywidualnie z kandydatami w zależności od posiadanego doświadczenia (w przedziale 5000-6500 zł)

- dodatkowo premię za produktywność oraz frekwencyjną

- premie świąteczne i wakacyjne

- możliwość zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wymagania

  •  min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (elektryk - automatyk)
  •  znajomość automatyki i pneumatyki przemysłowej
  •  wykształcenie średnie/wyższe (automatyk/lub pokrewne)
  •  uprawnienia elektryczne
  •  umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów technicznych
  •  umiejętność czytania schematów elektrycznych
  •  znajomość języka angielskiego - mile widzian

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 65 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji