Technik Utrzymania Ruchu

HILTON FOODS LTD SP. Z O.O.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Hilton Foods Ltd. – jesteśmy europejskim liderem w branży spożywczej. Specjalizujemy się w produkcji, konfekcjonowaniu oraz pakowaniu świeżej żywności na rynek polski oraz europejski. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny i zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób poszukujących wyzwań zawodowych i rozwoju w wiodącej na rynku firmie.

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Stabilną i ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy
  • Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy – zaplanujemy indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
  • Dofinansowujemy naukę języka angielskiego
  • Dbamy o Twoje samopoczucie i kondycję – dofinansowujemy kartę sportową oraz bierzemy udział w różnorodnych imprezach sportowych
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – w pakiecie paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, wczasy pod gruszą, pożyczki pracownicze
  • Organizujemy firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
  • Możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach

Twoje zadania na stanowisku

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń i instalacji energetycznych (w tym instalacji chłodniczej)
  • Realizowanie działań prewencyjnych zgodnie z dokumentacją producentów maszyn
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Współpraca z działem produkcji – wspieranie i szkolenie operatorów

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (np. mechanik lub elektryk)
  • Znajomość systemów utrzymania ruchu
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Uprawnienia do obsługi instalacji chłodniczych - mile widziane
  • Znajomość zagadnień sterowania pneumatycznego i elektrycznego
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym - mile widziane
  • Umiejętność tworzenia/wgrywania backup’ów/programowania PLC - mile widziana

Prosimy pamiętać o dopisaniu aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych!

Prezentacja firmy

Hilton Food Group jest europejskim liderem w branży konfekcjonowania, po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria