LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0026246
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac elektrycznych / elektronicznych, naprawy mechaniczne i konserwacyjne maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Diagnostyka przyczyn awarii,
  • Kalibracja maszyn produkcyjnych i temperatury urządzeń,
  • Raportowanie rozwiązanych problemów i działań naprawczych,
  • Przeprowadzanie aktywnych działań TPM,
  • Współpraca z działem zakupów w ramach dostarczania części zamiennych maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe: technik elektryk / mechatronik,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w systemach kontroli i regulacji,
  • Doświadczenie w technologii napędowej,
  • Doświadczenie w pneumatyce i hydraulice,
  • Doświadczenie w technice PLC-Siemens S7, STEP 7;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet usług medycznych i ubezpieczenie,
  • Wymagająca praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji,
  • Wsparcie zespołu i przyjemna atmosfera pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.