Technik Utrzymania Ruchu

Opole, opolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów- firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej- poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czy? :

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej?
  • Chcesz zarabiać 5000-6000 PLN brutto miesięcznie?
  • Chcesz pracować na umowę o pracę (3mce, 6 mcy, czas nieokreślony)?

Jako Technik w Dziale UR będziesz odpowiedzialny za:

  • Utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
  • Usuwanie bieżących awarii, wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • Konserwacje maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

System pracy:

  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku: 6-14, 14-22
  • Na przełomie roku mają być wprowadzone 3 zmiany

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
3 mce, 6 mcy, czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji