Technik Utrzymania Ruchu

Łowicz, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Utrzymanie ruchu w parku maszyn w obszarze elektromechaniki i mechaniki
• Przestrzeganie terminów realizowanych zadań
• Dokonywanie wpisów do kart kontrolnych (system HACCP)
• Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub zawodowe związane z elektryką, mechaniką lub pokrewne
• Doświadczenie lub wiedza z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz z zakresu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn
• Dobra organizacja pracy, zdolności techniczne, dokładność

Oferujemy:
Konkurencyjną podstawę oraz premie miesięczne i kwartalne
Dogodną lokalizację firmy
Gwarantowaną umowę o pracę u klienta
Wsparcie ze strony konsultanta na każdym etapie rekrutacji
• Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków, karta multisport, bony świąteczne, paczki dla dzieci, wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci

Oferta dotyczy pracy stałej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja