Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Dbałość i kontrola nad zapewnieniem ciągłości procesu
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych infrastruktury technicznej zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Utrzymanie stacji ładowania wózków i baterii
  • Dzienne raportowanie stanu technicznego i stwierdzonych uchybień
  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych
  • Inicjowanie rozwiązań technicznych powodujących zmniejszenie awaryjności urządzeń
  • Wsparcie uruchomień nowych linii produkcyjnych

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Bezpłatny transport na terenie Łodzi
  • Dodatkowe premie pieniężne w ramach programu poleceń pracowniczych – 300 PLN
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • "Wczasy pod gruszą"
  • Bony Świąteczne

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem

Prezentacja firmy

W DHL najważniejsi są dla nas nasi pracownicy. Dlatego naszym celem jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie