Technik Utrzymania Ruchu

Moltton

Łódź, łódzkie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami,
  • Reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,
  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z harmonogramami,
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej,
  • Czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka, Elektronika, Mechanika bądź Automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o specjalności: elektryk/mechanik,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz zdolności analityczne,
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office, system operacyjny Windows),
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne/zwyżki/wózki widłowe,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System bonusowy (premie miesięczne, premie kwartalne, stażowe),
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • Pracę w systemie równoważonym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Pakiet sportowy (OK System),
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Eventy i imprezy okolicznościowe dla pracowników,
  • Dofinansowanie posiłków,
  • Bogate zaplecze socjalne,
  • Możliwość zdobywania nagród w programie ciągłego doskonalenia i innych inicjatywach firmowych,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy