ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Zgierz, Sieradz, Wieluń, Bełchatów, Radomsko, Piotrków Trybunalski, Łowicz

OFERTA:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premie i dodatki
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (3 miesiące - 2 lata - nieokreślony)
  • Praca w Biskupicach Podgórnych (woj. dolnośląskie)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr., i wielu innych (100 miejscowości)!
  • Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet relokacyjny dla osób przeprowadzających się

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe/średnie/wyższe techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub ukończenie szkoły kierunkowej
  • Wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki i automatyki/mechaniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

ZADANIA:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
    Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Biskupice Podgórne. Nr ref. ELE/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy